Načítám

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

Krušnohorská poliklinika s.r.o.,jejímž jediným zakladatelem je město Litvínov, vznikla 1. ledna 1998.

Budovy polikliniky soustřeďují praktické lékaře pro dospělé, pediatry, stomatology, ambulantní specialisty (neurologie, psychiatrie, psychologie, chirurgie, ortopedie, gynekologie, ORL,  nefrologie, urologie, plicní, gastroenterologie) včetně diagnostiky (radiodiagnostické,  oddělení klinické biochemie, sonografie).

Krušnohorská poliklinika s.r.o. nabízí ve svých prostorách téměř komplexní lékařskou péči poskytovanou privátními odbornými lékaři občanům celé spádové oblasti, která zahrnuje zhruba 40.000 obyvatel.

V přízemí polikliniky je pacientům k dispozici lékárna, zdravotnické potřeby, rehabilitace a léčba bolesti. V dalších prostorách se nachází občerstvení, menší obchody s textilem, nehtové studio, kadeřnictví. Zbývající prostory v budově jsou využívány jako kanceláře.

Hlavním zaměřením společnosti Krušnohorská poliklinika s.r.o. je poskytování zdravotní péče v nestátním zdravotnickém zařízení, následná ústavní péče na ošetřovatelských lůžkách a sociální služby poskytované ve zdravotnických zařízeních ústavní péče v Podkrušnohorské nemocnice následné péče (dále jen PNNP). Dále Krušnohorská poliklinika s.r.o. provozuje penziony pro seniory,  pečovatelskou terénní službu a nově Klub Kapka – plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku.

PODĚKOVÁNÍ ZA POMOC